Automātiskās saziņas formas, jeb čatroboti (chatbot) biznesamDokumenti24.lv
 

Automātiskās saziņas formas, jeb čatroboti (chatbot) biznesam

post

Digitālā mārketinga rīks, citi to sauc par saurunu robotu, kas prot sarunāties ar jūsu potenciālajiem klientiem. Automatizēta čata sistēma iekš jūsu Facebook biznesa lapas, iebūvēta jūsu mājas lapā vai interneta veikalā. Čat robots tas ir moderni, bet galvenais – tas darbojas 24/7.

Mājas lapa mesenģerā – tas ir reāli!

Čatrobots atvieglos jums dzīvi, pastāstīs jūsu vietā par ēdienkarti, pakalpojumu, precēm un citām aktuālām lietām jūsu potenciālajiem klientiem.

Mūsu uzņēmums piedāvā draudzīgas sarakstes scenārijus latviešu, krievu un angļu valodā restorāniem, bāriem, kafejnīcām, picērijām, frizētavām, servisiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Kā tas čat robots darbojas?

Ja potenciālais klients izrādīs interesi par jūsu uzņēmumu, tad robots automātiski uzsāks draudzīgu saraksti, kas var turpināties vairākas dienas vai pat nedēļas atkarībā no jūsu biznesa specifikas.

Automātiskā pārdošanas piltuve (tā to dēvē mārketinga speciālisti) liks jūsu potenciālajiem klientiem rezervēt galdiņu, pieteikt vizīti, uzrakstīt telefona numuru vai veikt citu konversiju (darbību). Čatrobots var automātiski atgādināt par izdarītu rezervāciju, tas ļoti palīdz novērst to, ka klienti rezervē, bet neierodas.

Tradicionāli čat robota darbība sastāv no sekojošiem etapiem.

Mūsu veidotie čatroboti darbojas pēc algoritma (scenārija), kuru saskaņosim ar jums. Visi teksti būs gramatiski un stilistiski pārdomāti, pieejami 3 valodās ar jūsu uzņēmuma bildēm, video, audio, tekstu. Laika gaitā palīdzam mainīt un pielāgot scenārijus jūsu biznesa specifikai. Nosūtām mācību video par administrācijas paneli.

Uzziniet vairāk vai piesakiet pakalpojumu, spiediet zilo pogu 👇

Čatrobots imitē dzīvu cilvēku, tādā veidā potenciālais klients tiek iesaistīts tā saucamā virtuālā tunelī, kura loģisks iznākums ir koversija jeb darbība, piemēram, pirkums vai rezervācija.

Mūsu veidotie sarakstes scenāriji nav uzmācīgi, potenciālais klients vienmēr varēs atteikties no sarakstes ar robotu vai arī dzīvs cilvēks varēs pārņemt saraksti ar klientu. Daudzi pat neapjautīs, ka sarakste būs notikusi ar čatrobotu. Jūs vienmēr redzēsiet kā tiek īstenots scenārijs.

Čat robata izveide ir vienreizēja investīcija, kas atmaksāsies ātri.

Izveides cena ir 190,00 €90,00€ + PVN viena valoda (viss iekļauts + video apmācība.

Ja jums ir interneta veiklas, tad automātiska pārdošana izmantojot “Mesenger chat bot” –  tas ir “digitālais trends” visā pasaulē. Labākie jau izmanto!

Lai pieteiktu izveidi – spiediet “sākt” vai uzzvaniet +371 26124900

 

Pievieno komentāru