Automātiskās saziņas formas, jeb čat roboti (chatbot) biznesamDokumenti24.lv
 

Automātiskās saziņas formas, jeb čat roboti (chatbot) biznesam

post

Digitālā mārketinga rīks, robots, kas sarunāsies ar jūsu potenciāliem klientiem. Automatizēta čata sistēma iekš jūsu Facebook biznesa lapas vai iebūvēta jūsu mājas lapā vai interneta veikalā. Čat robots tas ir moderni, bet galvenais – tas darbojas 24/7.

Mājas lapa mesenģerā – tas ir reāli!

Čat robots atvieglos jums dzīvi, pastāstīs jūsu vietā par ēdienkarti, pakalpojumu, precēm un citām aktuālām lietām jūsu potenciāliem klientiem.

Mūsu uzņēmums piedāvā draudzīgas sarakstes scenāriju latviešu, krievu un angļu valodā restorāniem, bāriem, kafejnīcām, picērijām, frizētavām, servisiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Kā tas čat robots darbojas?

Ja potenciāls klients izrādīs interesi par jūsu uzņēmumu, tad robots automātiski uzsāks draudzīgu saraksti, kas var turpināsies vairākas dienas vai pat nedēļas atkarībā no jūsu biznesa specifikas.

Automātiskā pārdošanas piltuve (tā to dēvē mārketinga speciālisti) liks jūsu potenciāliem klientiem reģistrēt galdiņu, pieteikt vizīti, atstāt telfonu utt. vai veikt citu konversiju (darbību). Čat robots var automātiski atgādināt par izdarītu rezervāciju, tas palīdz novērst to, ka klienti rezervē, bet neierodas.

Tradicionāli čat robota darbība sastāv no etapiem.

Mūsu veidotie roboti darbojas pēc algoritma (scenārija), kuru veidojuši nozares speciālisti. Visi teksti ir gramatiski un stilistiski pārdomāti, pieejami 3 valodās ar jūsu uzņēmuma bildēm un vai video, tekstus un bildes varēs mainīt un pielāgot jūsu biznesa specifikai.

Robots imitē dzīvu cilvēku, tādā veidā potenciāls klients tiks iesaistīts tā saucamā virtuālā tunelī, kura loģisks iznākums ir koversija jeb darbība, piemēram, rezervācija.

Mūsu veidotie sarakstes scenāriji nav uzmācīgi, potenciālais klients vienmēr varēs atteikties no sarakstes ar robotu vai dzīvs dzīvs cilvēks varēs pārņemt saraksti klientu. Daudzi pat neapjautīs, ka sarakste būs notikusi čat-robotu. Jūs vienmēr redzēsiet kā tiek īstenots scenārijs.

Čat robata izveide ir vienreizēja investīcija, kas atmaksāsies ātri.

Izveides cena ir 190 Eur + PVN viena valoda (viss iekļauts + video apmācība, ja izteiksiet tādu vēlmi).

Ja jums interneta veiklas, tad automātiska pārdošana izmantojot “Mesenger chat bot” –  tas ir “digitālais trends” visā pasaulē. Labākie jau izmanto!

Lai pieteiktu izveidi – spiediet “sākt” vai uzzvaniet +371 26124900

 

Pievieno komentāru