Automātiskās saziņas formas restorāniem un bāriem – digitālais rīksDokumenti24.lv
 

Automātiskās saziņas formas restorāniem un bāriem

post

Digitālā mārketinga rīks, robots, kas sarunāsies ar jūsu potenciāliem klientiem. Automatizēta čata sistēma iekš jūsu Facebook biznesa lapas – tas ir moderni un galvenais – tas darbojas.

Mājas lapa mesenģerā – tas ir reāli!

Čat robots atvieglos jums dzīvi, pastāstīs jūsu vietā par ēdienkarti un citām aktuālām lietām jūsu potenciāliem klientiem.

Piedāvājam draudzīgas sarakstes scenāriju latviešu, krievu un angļu valodā restorāniem, bāriem, kafejnīcām, picērijām, burgernīcām.

Kā tas čat bots darbojas?

Ja potenciāls klients izrādīs interesi par jūsu uzņēmumu, tad robots automātiski uzsāks draudzīgu saraksti, kas var turpināsies vairākas dienas vai nedēļas atkarībā no jūsu biznesa specifikas.

Automātiskā pārdošanas piltuve (tā to dēvē mārketinga speciālisti) liks jūsu potenciāliem klientiem reģistrēt galdiņu vai veikt citu konversiju (darbību), piemēram, ierasties restorānā. Čat robots var automātiski atgādināt par izdarītu rezervāciju, tas palīdz novērst to, ka klienti rezervē galdiņu, bet neatnāk.

Robots darbojas pēc algoritma (scenārija), kuru veidojuši nozares speciālisti. Visi teksti ir gramatiski un stilistiski pārdomāti, pieejami 3 valodās ar jūsu uzņēmuma bildēm un vai video.

Robots uzdos arī jautājumus mesenģerā un imitēs dzīvu cilvēku, tādā veidā potenciāls klients tiks iesaistīts tā saucamā virtuālā tunelī, kura loģisks iznākums ir koversija jeb darbība, piemēram, galdiņu rezervācija.

Mūsu veidotie sarakstes scenāriji nav uzmācīgi, potenciālais klients vienmēr varēs atteikties no sarakstes ar robotu vai dzīvs dzīvs cilvēks varēs pārņemt saraksti jebkurā brīdī. Daudzi jūsu klienti pat neapjautīs, ka sarakste būs notikusi ar mūsu radīto čat-robotu. Jūs vienmēr redzēsiet kā tiek īstenots scenārijs.

Čat robata izveide ir vienreizēja investīcija, kas atmaksāsies ātri.

Izveides cena 190 Eur + PVN. Dāvanā čat robota scenārijs restorāniem, bāriem, kafejnīcām latviešu valodā un apmācība.

Automātiska pārdošana –  tas ir “digitālais trends” visā pasaulē. Labākie Rīgas restorāni jau izmanto čat formas.

Lai pieteiktu izveidi – spiediet “sākt” vai uzzvaniet +371 26124900

 

Pievieno komentāru