Automātiskās saziņas formas, jeb čatroboti (chatbot) biznesamDokumenti24.lv
 

Automātiskās saziņas formas, jeb čatroboti (chatbot) biznesam

post

Digitālā mārketinga rīks, citi to sauc par saurunu robotu, kas prot sarunāties ar jūsu potenciālajiem klientiem. Automatizēta čata sistēma iekš jūsu Facebook biznesa lapas, iebūvēta jūsu mājas lapā vai interneta veikalā. Čat robots tas ir moderni, bet galvenais – tas darbojas 24/7.

Mājas lapa mesenģerā – tas ir reāli!

Čatrobots atvieglos jums dzīvi, pastāstīs jūsu vietā par ēdienkarti, pakalpojumu, precēm un citām aktuālām lietām jūsu potenciālajiem klientiem.

Mūsu uzņēmums piedāvā draudzīgas sarakstes scenārijus latviešu, krievu un angļu valodā restorāniem, bāriem, kafejnīcām, picērijām, frizētavām, servisiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem. Izmēģiniet, piemēram, šo: https://m.me/Stellabybeauty

Kā tas čat bots darbojas?

Ja potenciālais klients izrādīs interesi par jūsu uzņēmumu, tad robots automātiski uzsāks draudzīgu saraksti, kas var turpināties vairākas dienas vai pat nedēļas atkarībā no jūsu biznesa specifikas. Pavisam neuzmācīgi un draudzīgi tiks piedāvāts jūsu pakalpojums.

Automātiskā pārdošanas piltuve (tā to dēvē mārketinga speciālisti) liks jūsu potenciālajiem klientiem rezervēt galdiņu, pieteikt vizīti, uzrakstīt telefona numuru vai veikt citu darbību. Čatbots var automātiski atgādināt par izdarītu rezervāciju, tas ļoti palīdz novērst to, ka klienti rezervē, bet neierodas. Čat bots veidos klientu kartītes, bet jūs tās varēsiet grupēt pēc saviem parametriem.

Shematiski čat robota darbība sastāv no 3-4 etapiem:

Mūsu veidotie čatroboti darbojas pēc algoritma (scenārija), kuru saskaņosim ar jums. Visi teksti būs gramatiski un stilistiski pārdomāti, pieejami 3 valodās ar jūsu uzņēmuma bildēm, video, audio, tekstu. Laika gaitā palīdzam mainīt un pielāgot scenārijus jūsu biznesa specifikai. Nosūtām mācību video par administrācijas paneli.

Uzziniet vairāk vai piesakiet pakalpojumu, spiediet zilo pogu 👇

Zemāk jūs redzat kā čat bot sistēma izskatās administrācijas panelī, kuram jūsu varēsiet piekļūt un veikt izmaiņas tekstā vai nomainīt bildi paša spēkiem (ja vien būs tāda vēlme).

Mūsu veidotie sarakstes scenāriji nav uzmācīgi, potenciālais klients vienmēr varēs atteikties no sarakstes ar robotu vai arī, dzīvs cilvēks varēs pārņemt saraksti ar klientu. Daudzi pat neapjautīs, ka sarakste būs notikusi ar čatrobotu.

Čat robata izveide ir vienreizēja investīcija, kas atmaksāsies ātri.

Izveides cena ir 190,00 €90,00€ + PVN viena valoda (viss iekļauts + video apmācība.

“Mesenger chat bot” –  tas ir digitālais rīks, kas uzņem popularitāti visā pasaulē, jo var nopietnie ekonomēt uz cilvēka resursa izmantošanas.

Lai pieteiktu izveidi – spiediet “sākt” vai uzzvaniet +371 26124900

 

Pievieno komentāru