Interneta vietne vai veikals no “template” jeb šablona – labi vai slikti?

Ko nozīmē “template”, jeb web šablons, un tā plusi..
1. “Template” jeb web dizainu var nopirkt  gatavu – ‘premium’ dizains apm. 80 €, šo “template” rada programmētāji tandēmā ar dizaineri un mārketinga komandu.. “Template” ir daudz modernu funkciju un rīku.
2. “Template” ir iemontēti preču karuseļi, animēti bilžu baneri, preču kategoriju baneri, klientiem saprotama navigācija, un ir daudz citu modernu priekšrocību, pie kuru izveides strādā dizaineru komanda. Nopērkot “template” jūs nopērkat arī licenci uz oriģinālas grafikas izmantošanu savā web vietnē. Piemēram profesionāli apstrādātas bildes. “Template” ir gatavi risinājumi preču izmēru, krāsu un citu parametru skaistai atspoguļošanai, “template” ir ērti lietojami, intuitīvi saprotami administratoram.
3. “Template” parasti strādā nevainojami, bet ja ir problēma, tad to “template” izstrādātāju komanda attālināti risina.
4. Licencētu ‘šablonu’ nopirkt ir lētāk, nekā radīt web dizainu pilnīgi “no nulles”.
5. Individuāli veidots dizains mājas lapai vidēji maksā 600 € (Roku darbs web dizaineriem tandēmā ar programmētāju – tiek izmantota mūsdienīga ‘Java’ tehnoloģija, kas nodrošina web lapas ātru darbību (ielādi), “paralax’ efekts mājas lapu var padarīt kustīgu fona bildi. Teicami izskatās mobilās ierīcēs.
6. Pirktās ‘ Template” var ievietot jūsu iesūtītas preču bildes, logo un rakstus. veikalu un c. info.
7. Mūsdienīgos veikalos ir ērta un, galvenais ātra pirkumu noformēšana (bez kaitinošām reģistrācijām), klienti to novērtē).
8. Izmantojot sīkdatnes veidotā web vietne spēj atcerēties saturu par kuru interesējās  web apmeklētājs vai klients (bez reģistrācijas) + kombinācijā ar citiem mārketinga rīkiem piem. “Facebook Pixel” vai “Google code” var virzīt gudrās “smart” reklāmas.

Ja vēlaties radīt līdzīgu web vietni – sazinieties. Garantējam godīgu attieksmi un saprātīgas web izveides cenas.
+371 26124900

Leave a comment