Interneta vietne vai veikals no “template” jeb šablona – labi vai slikti?

Biznesa cilvēki izvēlas šablonu jeb web veidni, jo:
1. šablonus rada Silīcija ielejā programmētāju, dizaineru un mārketinga cilvēku komanda, tāpēc šablonam ir daudz modernu funkciju un rīku, kurus nespēs radīt viens vietējais censonis.
2. Šabloniem ir iemontēti preču karuseļi, animēti bilžu slaideri, preču kategoriju baneri, klientiem saprotama navigācija un daudz citu modernu priekšrocību, pie kuru izveides strādā komanda. Piemēram, šablonos ir gatavi risinājumi preču izmēru, krāsu un citu parametru skaistai atspoguļošanai, šabloni ir ērti lietojami, intuitīvi saprotami klientiem.
3. Krīzes brīdī vietējais dizainers vai programmētājs var pazust un jums nāksies maksāt atkārtoti par web izveidi vai remontu, bet šablons darbosies nevainojami un problēmu gadījumā pieslēgsies šablona izstrādātāju komanda (jūs nebūsiet atkarīgi no konkrētas personas).
4. Licencētu šablonu nopirkt ir 20 reizes lētāk, nekā radīt web dizainu no nulles.
5. Individuāli veidots dizains parasti ir ar apjomīgu grafiku, kas bremzē web lapas darbību (ilga ielāde), šablons ir labāks jo ātru darbību nodrošina ‘Java’ tehnoloģija, savukārt web lapas ar ātru darbību labi indeksē Google meklētājs.
6. Vietējie censoņi nemāk radīt ‘paralax’ un citus mūsdienīgus dizaina efektus, kas ir modernām  veidnēm.
7. Šabloni ļoti labi izskatās mobilās ierīcēs.
8. Ievietojot šablonā jūsu preču bildes, logo un uzrakstus – web vietne kļūst individuāls (kā nevienam), tāpēc aplams ir uzskats, ka vietne būs vienāda ar citiem resursiem.
9. Mūsu veidotos veikalos ir ļoti ērta un, galvenais, ātra pirkumu noformēšana (bez visādām kaitinošām reģistrācijām – klienti to novērtē).
10. Šabloni (izmantojot sīkdatnes) spēj atcerēties saturu par kuru interesējās klients (bez reģistrācijas) un kombinācijā ar citiem mārketinga rīkiem spēj atgādināt klientam par preci – tas viss ir šablona komplektā.

Ja vēlaties radīt uz biznesu vērstu web veikalu – sazinieties ar mums. Garantējam godīgu attieksmi un saprātīgas cenas.

+371 26124900

Leave a comment