01.

Mājas lapas vai interneta veikala izveides plāns

Galveno web funkciju konstatēšana un konkurentu izpēte. Priekšrocību formulēšana. Vietnes struktūras plānošana. SEO speciālists apkopo pilnu Google vaicājumu sarakstu jūsu nozarei.

02.

Web dizaina izveide mājas lapai vai interneta veikalam

Piedāvāsim modernu dizainu, draudzīgu mobilām ierīcēm. WEB dizains pozitīvi izcels jūsu pakalpojumus uz konkurentu fona. Veidojam dizainu vizītkartes lapām, interneta veikaliem, piezemēšanās lapām (landing page) un sociālo mēdiju lapām. Nelieliem projektiem ar ierobežotu budžetu piedāvājam gatavs web dizaina veidnes.

03.

Satura radīša web lapai SEO teksti

Satura radīšana ir materiālu izvēle, kas veido vietni: attēli, videoklipi, mūzika un, protams, teksti. Jo vienkāršāk, jo efektīvāk. Taču vienkāršību  nav viegli radīt. Vienkāršs un saprotams interfeiss tiek iegūts, ja spējam formulē, ko, kur un no kā. Un pats galvenais – kāpēc.

04.

Sociālo mēdiju lapa

Gandrīz katram cienījama uzņēmumam, kas nodarbojas ar pārdošanu vai pakalpojumu sniegšanu ir sava biznesa lapa sociālā tīklā. Piedāvājam izveidot un virzīt jūsu biznesa lapu sociālos tīklos. Papildus varam izveidot chatbotu jeb virtuālo sarunu palīgu jūsu uzņēmumam.

05.

Mājas lapas publikācija

Pēc vietnes failu ievietošanas tīmekļa serverī (hostings), nepieciešams, lai par jauno web lapu uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Vietne ir jāreklamē un ar vietni ir jāiepazīstina lielās meklēšanas sistēmas.