WordPress mājas lapas izveide | Dokumenti24.lvDokumenti24.lv
 
wordpressmjaslapasizveide

WordPress mājas lapas izveide

droši, ērti, ātri!

WordPress (WP) paredzēts personīgā vai biznesa mājaslapas izveidei, liekot uzsvaru uz vizuālo noformējumu, tīmekļa standartiem un ērtu lietojamību. Tā ir atklātā koda sistēma, kuras priekšrocība ir tāda, ka jūsu lapai vienmēr būs pieejami pēdējie jauninājumi, dizaina rīki un citas funkcijas. Jūsu saits arī pēc 10 gadiem būs līmenī! Pievienot papildus funkcijas (testi, balsojumi, norēķini, galerijas, video utt.) ir vienkārši, ērti un ātri. Jūs ar paša spēkiem, bez programmēšanas priekšzināšanām, varēsiet administrēt lapu. Ar WP pat omīte var vadīt interneta veikalu. Ja zināt kā rakstīt Word dokumentus, tad WP sistēma ir vēl vienkāršāka.

word

Mēs izmantojam pārbaudītas un drošas tehnoloģijas

Vai esat domājuši, kas notiks, ja neuzticams programmētājs radīs mājas lapu un pēc tam pazudīs? Kas notiks trauksmes brīdī, ja programmētājs neatbildēs uz jūs telefona zvaniem?

WP priekšrocība ir tāda, ka vienmēr būs cilvēks, kas sapratīs šo sistēmu un jūs nebūsiet atkarīgi no viena konkrēta programmētāja. Papildus internetā ir padomi no simtiem cilvēku, kā uzlabot WP saitu, pieejamas video lekcijas latviešu, krievu un  angļu valodās. Jums nākotnē nevajadzēs tērēt laiku un nervus, ja vēlēsieties veikt lapas dizaina vai funkciju izmaiņas. To varēsiet izdarīt jūs paši, un ieekonomēt lielu naudu.  Neticat? Lūk, mājas lapa http://tenerifetours.lv/, kuru sākotnējo versiju radījām mēs, bet to pilnveidoja Inga, kas iepriekš darbojās tūrisma jomā.

Mīts par WP šabloniem

Šabloni – tā ir mūsdienu priekšrocība, pārbaudīta tehnoloģija kas strādā. Izdomāt divriteni nav nepieciešams. Dizainu vienmēr var pielāgot, un tas būs individuāls, taču viena programmētāja nekvalitatīvu darbu izlabot ir ļoti dārgi. Šablons ir kvalitātes garantija, jo to testē simtiem cilvēku. Ja mūsu veidotai lapai atradīsiet identisku dizainu Latvijā – atgriezīsim naudu!

WP spraudņus (aplikācijas) uzstādīt vai izdzēst ir elementāri

Piemēram, Jūs vēlaties izvietot akcijas laika pulksteni (countdown) vai izveidot aptauju saviem lapas lietotājiem.  Dodies uz lapas sadaļu kreisajā panelī, izvēlaties “Spraudņi – pievienot jaunu”, ievadiet vajadzīgās funkcijas atslēgas vārdu, saņemiet informāciju. Uzstādiet.

pievienot spraudni

Garantija 2 gadi.

Uzticieties mums, jo mūsu veidotās WP lapas darbosies nevainojami. Ja arī radīsies neskaidrības, mēs vienmēr laipni atbildēsim, un galvenais – ātri!

Citi resursi:

Diskusiju grupa