Servera lietošanas noteikumi

Saturs
Visus mūsu piedāvātos pakalpojumus drīkst izmantot tikai likuma robežās, kas attiecas uz Latvijas Republikas un Eiropas Savienības likumdošanu. Klients piekrīt atlīdzināt zaudējumus un apmierināt visas prasības, kas radušās klienta darbības rezultātā.

Aizliegts izvietot uz mūsu serveriem sekojošas programmas un aizliegts izmantot mūsu pakalpojumus sekojošām darbībām un failu izvietošanai:

materiāli, kuru izvietošana pārkāpj autortiesības
IRC skripti/boti
Warez lapas un pirātisku programmātūru
Proxy Scripts/Anonymizers
AutoSurf/PTC/PTS/PPC lapas
IP skaneri
Mail Bombers/mēstuļu skriptus
lapas, kas satur bērnu pornogrāfiju
hakeriem paredzētas lapas un programmas
spēļu serveri
interneta radio un TV
video/audio failu glabāšana
backup failu glabāšana
torrent trackeri un tiem līdzīgas lapas
inbound socket connections
citas lapas, kas piedāvā nelegālu failu apmaiņu starp lietotājiem
Mēstuļu politika

Izmantojot SIA Delmar pluss pakalpojumus stingri aizliegta mēstuļu e-pasta sūtīšana, kā arī sūtīt e-pastus lielam skaitam saņēmēju, bez saņēmēju iepriekšējas piekrišanas.
Šī punkta pārkāpšanas gadījumā hostinga konts tiks bloķēts bez brīdinājuma.

Resursu izmantošana
Lietotāji nedrīkst veik sekojošas darbības:

izmantot 25% vai vairāk sistēmas resursus ilgāk par 90 sekundēm. Ir vairākas iespējas, kuru rezultātā var iestāties šāda situācija: CGI skripti, FTP, PHP, HTTP, utt.
darbināt background procesus, kas iekļauj jebkādu daemons, kā piemēram IRCD
darbināt programmatūru, kas sadarbojas ar IRC
darbināt spēļu serverus
darbināt regulārus skriptus (crontab) biežāk par 10 minūtēm.
AIZLIEGTS IZVIETOT MĀJAS LAPAS, KURĀM VAJADZĪGI LIELI SERVERA RESURSI UN KURAS TĀDĀ VEIDĀ PALĒNINA SERVERA DARBĪBU
Hostinga plāni ir paredzēti mājaslapu uzturēšanai. Hostinga plānus nav atļauts izmantot kā datu glabātuvi failiem, kas nekādā veidā nav saistīti ar mājaslapu darbības nodrošināšanu. Nav atlauts hostinga planu diska vietu izmantot rezerves kopiju glabašanai.

 

Izmaksas un resursu palielināšana
Delmar pluss SIA patur tiesības mainīt norādītās cenas savā mājas lapā un palielināt piešķirtos resursus plāniem.

Pakalpojumu pārtraukšana un naudas atmaksa
Delmar pluss SIA nodrošina bezierunu naudas atgriešanu 14 dienu laikā no hostinga pakalpojuma uzsākšanas brīža. Naudas atmaksas pēc 14 dienu perioda netiek veiktas. Naudas atmaksas garantija neattiecas uz domēnā vārdiem, SSL sertifikātiem, izdalītajām IP adresēm. Pilnu atmaksu var saņemt tikai pirmreizēji veidotie konti, piemēram, ja esat izmantojis mūsu pakalpojumu iepriekš, pārtraucis to un piereģistrējies no jauna, Jūs neesat tiesīgs prasīt atmaksu.

Rezerves kopijas
Delmar pluss SIA veic hostinga klientu kontu rezerves kopēšanu vienu reizi diennaktī un veic rezerves kopiju glabāšanu 2 nedēļas. Atbildību par visiem failiem un datiem, ko esat novietojuši uz servera, uzņematies Jūs. Delmar pluss SIAneuzņemas atbildību par situācijām, kad rezerves kopijas var nebūt pieejamas jebkāda iemesla dēļ, ieskaitot, bet ne aprobežojoties ar bojātiem datiem, aparatūras kļūmēm vai darbinieku neuzmanības.

Rezerves kopijas netiek veidotas virtuālajiem serveriem (VPS).

Visi cPanel un Softaculous veidotie backup faili vecāki par 72 stundām tiek automātiski dzēsti no servera un tos ir nepieciešams lejupielādēt un uzglabāt ārpus sava hostinga konta.

Atbildība
Delmar pluss SIA neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem, ar ko Jūsu bizness var saskarties.

Lietošanas noteikumu pārkāpumu gadījumā hostinga konts var tikt bloķēts bez brīdinājuma un nauda par neizmantoto laiku var netikt atgriezta. Par noteikumu pārkāpumu, kas pārkāps LR likumdošanu, tiks informētas attiecīgajās tiesībsargājošajās iestādes.

Izmaiņas noteikumos
Delmar pluss SIA patur tiesības veikt izmaiņas noteikumos bez iepriekšējas brīdināšanas.